Gambit Esports wygrywa ROG Masters 2017 w Malezji

E-sport
Gambit Esports wygrywa ROG Masters 2017 w Malezji
fot. HLTV.org

Gambit Esports wywalczyło tytuł mistrza podczas światowych finałów ROG Masters 2017 w Malezji. Zespół rodem z Kazachstanu w meczu o złoto stanął naprzeciw TyLoo.

W zawodach wzięło udział sześć zespołów z całego świata. Oprócz Gambit Esports i TyLoo o zwycięstwo walczyli także gracze Vega Squadron, Grayhound, Splyce oraz 5POWER. Spółka Daurena ‘AdreNa’ Kystaubayeva w grupie najpierw bez większych problemów pokonała 5POWER, a następnie wygrała - po interesującym tiebreaku - ze Splyce. Taki bilans zapewnił jej bezpośredni awans do półfinału. W nim nie sprostali jej zawodnicy Vega Squadron.

 

Finał z TyLoo - mimo rezultatu 3:0 dla Gambit Esports - momentami był natomiast bardzo wyrównany. Na pierwszej mapie "Smoki" z Azji zdobyły aż czternaście rund, a na trzeciej poległy dopiero po dogrywce.

 

Gambit Esports 3:0 TyLoo

Overpass 16:14; Inferno 4:16; Train 19:16

 

To pierwsze trofeum zdobyte przez Gambit Esports od czasu ich pamiętnej wygranej krakowskiego PGL Majora. Kadra Mihaila ‘Dosia’ Stolyarova z Malezji wróci nie tylko z pucharem, ale również czekiem na niemal $120,000.

 

Klasyfikacja końcowa światowych finałów ROG Masters 2017:


1. miejsce - Gambit Esports – $117,500
2. miejsce - TyLoo – $58,800
3-4. miejsca - Vega Squadron. Grayhound – $21,350
5-6. miejsca - Splyce, 5POWER – $8,000

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie