25 lat Polsatu z Gołotą, Lewandowskim, Radwańską, Kubicą i Borkiem (WIDEO)

Inne

Telewizja Polsat obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia, a wspominając minione lata nie sposób zapomnieć o polskich sportowcach, którzy byli obecni na naszej antenie. W jubileuszowym wideo pojawiły się takie sławy jak Andrzej Gołota, Agnieszka Radwańska, Robert Kubica czy dziennikarze naszej stacji, jak Mateusz Borek i Krzysztof Wanio.

W ciągu 25 lat, przez które sport był obecny na antenie Polsatu oraz na kanałach sportowych grupy Polsat, relacjonowaliśmy mnóstwo wydarzeń z polskimi sportowcami w rolach głównych. Sukcesy naszych siatkarzy i piłkarzy ręcznych, wielkie mecze polskich piłkarzy, jak ten Jerzego Dudka w finale Ligi Mistrzów 2005 czy reprezentacji Polski z Niemcami w 2014 roku, triumf Roberta Kubicy w Montrealu. Wszystko to można było zobaczyć na naszych antenach.

25 lat ze sportem w Polsacie to również zabawne sytuacje ze sportowcami oraz dziennikarzami w rolach głównych. Wszystkie śmieszne momenty co jakiś czas prezentujemy w Magazynie Clip, którego premierę zawsze można zobaczyć na Polsatsport.pl.

Wideo z okazji 25-lecia Telewizji Polsat w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze