Nice 1 Liga: Dwa zgrupowania w zimowych planach Podbeskidzia

Piłka nożna
Nice 1 Liga: Dwa zgrupowania w zimowych planach Podbeskidzia
fot. Cyfrasport

Dwa zgrupowania - w Wałbrzychu i Turcji - są w planach pierwszoligowych pilkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała w trakcie zimowych przygotowań do części wiosennej rozgrywek. "Górale" treningi wznowią 4 stycznia 2018 r.

Podopieczni Adam Noconia mają rozegrać 10 sparingów, w tym z ekstraklasową Koroną Kielce. Obóz na Dolnym Śląsku odbędzie się w dniach 15-20 stycznia. Tam zmierzą się ze Ślęzą Wrocław, w ostatnim dniu pobytu.

 

Przed wylotem do Turcji (miejscowość Turkler) "Górale" zagrają z Zagłębiem Sosnowiec (24 stycznia, na obiekcie rywala), Podhalem Nowy Targ (31 stycznia, w Czechowicach-Dziedzicach), Koroną (3 lutego, na obiekcie rywala), MKS Kluczbork (7 lutego w Czechowicach-Dziedzicach). Za granicą będą trenować od 9 do 21 lutego (w planach są cztery sparingi). Po powrocie zmierzą się jeszcze z Puszczą Niepołomice (24 lutego w Czechowicach-Dziedzicach).

 

Jak poinformował rzecznik klubu Marcin Zarębski, przeciwnicy na zgrupowaniu w Turcji będą znani w styczniu. Po grach jesiennych Podbeskidzie w tabeli Nice 1 Ligi zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 24 punktów.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie