Fury jak Eminem! (WIDEO)

Sporty walki
Fury jak Eminem! (WIDEO)
fot. Instagram

Tyson Fury (25-0, 18 KO) czuje się coraz lepiej i ma ewidentną chrapkę, by namieszać na zawodowych ringach. Ostatnio zamieścił wideo, które zadedykował promotorowi Eddie'emu Hearnowi. A tam rapuje... przy dźwiękach wielkiego przeboju Eminema "Without Me".

Fury jest coraz bliższy powrotu na ring. Na razie dostał zgodę od brytyjskiej agencji antydopingowej. Teraz musi jeszcze odzyskać licencję bokserska. Jego sprawa będzie rozpatrywana w styczniu.

 

"Olbrzym z Wilmslow" na swojej liście życzeń ma między innymi mistrza świata federacji IBF, WBA i IBO Anthony'ego Joshuę (20-0, 20 KO). Co jakiś czas wyzywa go na pojedynek. Promotor "AJ-a" jest jednak bardzo sceptyczny, co do formy Fury'ego. Jego zdaniem, stać go co najwyżej na 30 sekund walki...

 

To nie spodobało się angielskiemu pięściarzowi. Ten zadedykował Hearnowi swoją wersję "Without Me". Całość zakończył zwrotem "Pie… się Eddie!".

 

 

Special message to @eddiehearn

Post udostępniony przez Tyson Fury (@gypsyking101) 13 Gru, 2017 o 4:41 PST


Fury ostatnią walkę stoczył w listopadzie 2015 roku, kiedy pokonał Władimira Kliczkę (64-5, 3 KO), odbierając mu pasy mistrza świata federacji IBF, IBO, WBA i WBO. Od tamtej pory zmagał się z problemami z alkoholem, depresją i narkotykami.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie