Zatorski: Oni pokazali, dlaczego grają w Klubowym Mistrzu Świata

Siatkówka

- Oni pokazali swoją siłę szczególnie w tych ważnych momentach, kiedy zagrali tam, gdzie teoretycznie nie mieli grać. Mamy do nich duży szacunek. Pokazali, dlaczego grają w Sadzie Cruzeiro, dlaczego grają w Klubowym Mistrzu Świata - powiedział po meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sada Cruzeiro (0:3) Paweł Zatorski.

Krzysztof Wanio: Nie bolą ręce?

 

Paweł Zatorski: To nie jest najważniejsze. Mieliśmy swoje szanse w tym meczu, ale ich nie wykorzystaliśmy. Oni pokazali swoją siłę szczególnie w tych ważnych momentach, kiedy zagrali tam, gdzie teoretycznie nie mieli grać. Mamy do nich duży szacunek. Pokazali, dlaczego grają w Sadzie Cruzeiro, dlaczego grają w Klubowym Mistrzu Świata.

 

Nikt nie zarzuci wam, że odbiliście się od Klubowych Mistrzów Świata.

 

Nie poddaliśmy, pomimo pierwszego ciężkiego seta. Staraliśmy się walczyć. Cała drużyna ma to zaszczepione. Nawet jak coś nam nie wychodzi, to trzymamy się razem.

 

Panie Pawle, czy chce pan zabrać głos w sprawie Mendez a reprezentacja Polski?

 

Reprezentacja Polski to odległy temat dla wszystkich kadrowiczów. Teraz skupiamy się wyłącznie na grze w klubach. Na pewno będzie nowy trener. Czy mnie powoła? Nie mam pojęcia. Zawsze do tego tak podchodzę.

 

Cała rozmowa z Pawłem Zatorskim w załączonym materiale.

Krzysztof Wanio, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie