Dwóch nowych kandydatów na trenera kadry siatkarzy

Siatkówka

Nadal nie znamy nazwiska nowego trenera reprezentacji polskich siatkarzy. W trakcie Meczu Gwiazd nieoczekiwanie przedstawiono dwóch nowych kandydatów. O posadę zamierzają powalczyć wielcy fani siatkówki – członkowie kabaretu NeoNówka!

Do walki o stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski dołączyły dwa nowe nazwiska. O posadę ubiegać zamierzają się wielcy fani siatkówki – Roman Żurek oraz Michał Gawliński, czyli członkowie kabaretu NeoNówka.

Obaj kandydaci mają już w głowie wizję na utworzenie drużyny. Powołania może spodziewać się m.in. Salvador Hidalgo Oliva, który zdaniem jednego z nich ma polskie „rysy”. Drugi w swoich planach uwzględnia wielki powrót do kadry gwiazd, takich jak Paweł Zagumny, Krzysztof Ignaczak czy Mariusz Wlazły. Najbardziej nieoczekiwane powołanie ma jednak otrzymać reprezentant Polski w piłce nożnej Jakub Błaszczykowski.

 

Pomysły wydają się bardzo ciekawe, ale... to był oczywiście tylko żart. Cała rozmowa "kandydatów" odbyła się w przerwie Meczu Gwiazd Plusligi, w którym Południe pokonało 3:0 drużynę Północy.

 

W załączonym materiale wideo rozmowa członków kabaretu NeoNówka.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze