Finał KMŚ 2017: Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Finał KMŚ 2017: Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Wiadomo, że Klubowe Mistrzostwo Świata w 2017 roku trafi w ręce nowego zespołu. Sada Cruzeiro nie obroni trofeum, a powalczą o nie drużyny Cucine Lube Civitanova i Zenita Kazań. Liczymy na wielkie emocje! Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań od 20:30 w Polsacie Sport.

W tegorocznej edycji Klubowych Mistrzostw Świata w meczu półfinałowym został rozegrany przedwczesny finał. Od dwóch lat Sada Cruzeiro walczyła z Zenitem Kazań o tytuł i dwukrotnie była górą. Wiadomo jednak, że Brazylijczycy tego sukcesu nie powtórzą, bo przegrali w półfinale z Zenitem 0:3 (25:23, 25:19,25:18).

 

Zespół z Rosji w finale powalczy z Cucine Lube Civitanova. Mistrz Włoch w półfinale mierzył się mz PGE Skrą Bełchatów i poradził sobie z nią bez większych problemów wygrywając pewnie 3:0 (23:25, 23:25, 23:25). W meczu doszło jednak do skandalu. W końcówce gracze PGE Skry mieli swoją szansę, by sensacyjnie odwrócić losy spotkania, lecz niesportowe zachowanie Srecko Lisinaca zostało ukarane przez arbitra czerwoną kartką i przyznaniem punktu rywalom. Polacy mieli jednak odmienne zdanie odnośnie tej sytuacji. Jak się okazało był on bardzo cenny, bowiem dał Włochom piłkę meczową, którą atakiem z lewego skrzydła wykorzystał Jiri Kovar.

 

Transmisja meczu Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań od 20:30 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze