Grozera też można zablokować! Mazur: Niemiec zrobił taki żal.pl

Siatkówka

Siatkarze Skry Bełchatów przegrali w meczu Ligi Mistrzów z Lokomotiwem Nowosybirsk 0:3. Nie do zatrzymania był atakujący trzeciej rosyjskiej drużyny Georg Grozer. W drugim secie Bartosz Bednorz udowodnił jednak, że można to zrobić efektownie blokując niemieckiego bombardiera.

Osłabieni nieobecnością swojego lidera Mariusza Wlazłego bełchatowianie odbili się od Rosjan jak od ściany. W żadnym z setów nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Podopieczni trenera Roberto Piazzy nie potrafili znaleźć recepty na atakującego Lokomotiwu Grozera.

W drugiej partii przy stanie 5:4 dla Rosjan sygnał swojej drużynie dał Bartosz Bednorz niezwykle efektownie blokując pierwszą armatę rywali.


- Piecze przedramię przyjmującego PGE Skry Bełchatów - powiedział komentujący to spotkanie Jerzy Mielewski. W zabawny sposób odpowiedział mu Ireneusz Mazur. - Piecze też ambicja atakującego, który na pojedynczym bloku zrobił taki żal.pl - podsumował żartobliwie współkomentujący.

Lokomotiw bez problemu rozprawił się ze Skrą nie tracąc nawet seta. Najlepiej punktującym graczem gospodarzy był właśnie Grozer, który zdobył dla swojej drużyny aż 14 punktów.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze