Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys: Transmisja w Polsacie Sport
fot.

W grupie D siatkarskiej Ligi Mistrzów Zenit Kazań z Wilfredo Leonem na pokładzie podejmie ostatni w tabeli zespół Berlin Recycling Volleys. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.

Zenit wraca do siatkarskiej Ligi Mistrzów świeżo po wywalczeniu tytułu najlepszej drużyny globu. Podopieczni Władimira Alekny okazali się bezkonkurencyjni podczas Klubowych Mistrzostw Świata 2017 i w cuglach pokonali w finale Cucine Lube Civitanova 3:0. MVP turnieju został co prawda zawodnik włoskiego giganta Osmany Juantorena, ale nawet on przyznał w wywiadzie, że najlepszym siatkarzem był jego zdaniem przyszły reprezentant Polski - Leon.

Zenit stoi przed szansą na zrównanie się punktami z bezbłędnym dotychczas Jastrzębskim Węglem. Podopieczni Marka Lebedewa w swoim drugim meczu zaliczyli spacerek z francuskim Spacer's Toulouse VB (3:0) i póki co przewodzą stawce w grupie D. Mecz z Zenitem będzie z kolei dla niemieckiego klubu szansą na wywalczenie pierwszych punktów, bowiem na inaugurację, podobnie jak zespół z Francji, musiał on uznać wyższość Polaków.

 

Transmisja meczu Zenit Kazań - Berlin Recycling Volleys od godziny 16.55 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze