Burneika ostro o Oświecińskim! "Mam nadzieję, że Popek szybko załatwi sprawę"

Sporty walki

Robert Burneika wskazał faworyta w walce Popek Monster - Tomasz Oświeciński. Większym szacunkiem darzy swojego pogromcę i ma nadzieję, że to on szybko upora się z rywalem.

Nie tak dawno Robert Burneika (2-1, 1 SUB) spotkał się z Popkiem Monsterem (3-2, 3 KO) w klatce KSW podczas gali na Stadionie Narodowym. Pojedynek zakończył się bardzo szybko, bo już po kilkudziesięciu sekundach ten drugi ruszył z szarżą, a po kilku mocnych ciosach "Hardkorowy Koksu" musiał odklepać.

- Był lepiej przygotowany, wygrał i tyle można powiedzieć. Mam nadzieję, że wziął się za treningi i wszedł na lepszą drogę i ma większą motywację - powiedział

 

Burneika nie żywi jednak urazy do swojego pogromcy. Wielu fanów było ciekawych, jakie jest jego zdanie na temat sobotniej walki na KSW 41 między Popkiem Monsterem a Tomaszem Oświecińskim (0-0).

 

- Popek przynajmniej nie ściemnia jak "Strachu", że jest taki i taki. Dlatego właśnie bardziej szanuję Popka, że mówi o swoim życiu. Opowiada, jak żył naprawdę i teraz ma te wszystkie złe wydarzenia gdzieś. Mam nadzieję, że Popek szybko załatwi sprawę - dodał.

Spięcie Popka z Oświecińskim w załączonym materiale wideo.

 

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze