LTN odsunięty od głównego składu Pompa Teamu

E-sport
LTN odsunięty od głównego składu Pompa Teamu
fot. Pompa Team

Marcin ‘LTN’ Krzemiński został odsunięty od głównego składu Pompa Teamu. Młody zawodnik przynajmniej do końca stycznia spędzi czas na ławce rezerwowych.

O przesunięciu Krzemińskiego na rezerwę poinformował jego kolega z zespołu - Kacper ‘darko’ Ściera. We wpisie opublikowanym na Facebooku zdradził, że to decyzja całego składu. LTN ma mieć rzekomo problemy z grą drużynową. W wyjściowej kadrze zastępuje go aktualnie Arkadiusz ‘Vegi’ Nawojski z Paragraph Crew. Wielce prawdopodobne, że jeśli owocnie przejdzie okres próbny, zasili szeregi Pompa Teamu na stałe.

LTN uważany jest w Polsce za czołowego zawodnika młodej fali. Osiemnastolatek w kadrze Pompa Teamu niejednokrotnie  osiągał najbardziej imponujące statystyki, stając się zresztą niemal symbolem formacji. Jak się jednak okazuje, czyste umiejętności na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive muszą iść w parze z innymi kompetencjami.

W organizacji Szymona Kasprzyka Krzemiński znalazł się w lutym 2017 roku, zasilając jedną z dwóch dywizji klubu - „Yellow”. Kilka miesięcy później nastąpiła fuzja obu sekcji. LTN był jednym z pięciu zawodników, z którymi zarząd postanowił przedłużyć kontrakty. Od tego czasu zespół zdobył srebrne medale 13. sezonu CEVO Main.

Aktualny skład Pompa Teamu:


Dawid „lunatic” Cieślak
Konrad „koyot” Hadała
Patryk „ponczek” Wites
Kacper „darko” Ściera
Arkadiusz „Vegi” Nawojski – okres próbny

Marcin „LTN” Krzemiński – ławka rezerwowych

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze