KSW 41: Mańkowski - Soldic. Skrót ostatniej walki Mańkowskiego (WIDEO)

Sporty walki

Borys Mańkowski (19-6-1, 3 KO, 7 SUB) w sobotni wieczór wystąpi w walce wieczoru gali KSW 41, walcząc z Roberto Soldiciem (12-2, 10 KO, 1 SUB). Dla Diabła Tasmańskiego będzie to pierwszy występ od czasu starcia z Mamedem Khalidovem (34-4-2, 13 KO, 17 SUB) na KSW 39: Colosseum. Zobaczcie skrót tamtej walki!

Walka wieczoru gali KSW 39: Colosseum nie zawiodła prawie 60 tysięcy fanów zgromadzonych na Stadionie Narodowym. Czeczen z polskim paszportem miał bardzo dużo problemów z Mańkowskim, ale koniec końców sędziowie uznali jego zwycięstwo.

 

Mańkowski był bardzo ostrożny w pierwszej rundzie. Praktycznie wszystkie ciosy Khalidova spadały na gardę. W drugiej zaprezentował się znacznie lepiej. Kilka razy udało mu się swojego bardziej doświadczonego rywala.

Kto wie, czy kluczowa nie okazała się akcja w ostatniej minucie trzeciej rundy! Obejrzeliśmy wówczas pierwsze skuteczne obalenie, lecz nie wyszło ono od Mańkowskiego, tylko od Khalidova! To właśnie on znalazł się na górze i potrafił go skontrolować. Decyzją sędziów zwycięzcą tego starcia został Khalidov.

 

- Wszystko sprawiło mi trudność, musiałem być czujny w każdym ułamku sekundy. Może się trochę przyblokowałem  mówił po walce Mańkowski.

 

Skrót walki Khalidov - Mańkowski w załączonym materiale.

 

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze