KSW 41: Popek Monster - Oświeciński. Skrót ostatniej walki Popka (WIDEO)

Sporty walki

Popek Monster (3-2, 3 KO) stoczy w sobotę trzecią walkę w klatce KSW, a jego przeciwnikiem będzie debiutujące w zawodowym MMA Tomasz Oświeciński (0-0). Ten pierwszy ma już na swoim koncie zwycięstwo pod szyldem polskiego giganta, które odniósł na majowej gali na Stadionie Narodowym. Zobaczcie skrót walki Popek Monster - Robert Burneika!

Obaj byli bardzo pewni przed samą walkę, obrzucali się wyzwiskami w mediach społecznościowych, ale o wszystkim zdecydowało starcie w klatce. 27 maja na Stadionie Narodowym fani byli podzieleni, co tylko dodawało dodatkowego smaczku temu pojedynkowi. Od początku to Popek ruszył do szalonego ataku i okazało się to najlepszym rozwiązaniem.

Po kilkunastu sekundach Popek poważnie naruszył Burneikę i szybko sprowadził walkę do parteru. Kiedy już wydawało się, że zakończenie jest kwestią czasu, to "Hardkorowy Koksu" wstał! To było jednak chwilowe zwycięstwo, bo po chwili Popek po raz kolejny ładnym rzutem przeniósł walkę na ziemię i szybko zdobył plecy rywala. Po lawinie ciosów sędzia musiał przerwać to nierówne starcie.

- Wróciłem - powiedział zadowolony Popek po zakończonej walce.

Skrót walki Popek - Burneika w załączonym materiale wideo. 

 

Cyfrowy Polsat i IPLA ze świąteczną galą KSW 41.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie