Pompa wyjaśnia zamieszanie związane z LTNem. Gracz przeniesiony do akademii

E-sport
Pompa wyjaśnia zamieszanie związane z LTNem. Gracz przeniesiony do akademii
fot. gameby.pl

Sporo kontrowersji wywołało posadzenie Marcina ‘LTNa’ Krzemińskiego na ławce rezerwowych Pompa Teamu. Zarząd organizacji postanowił wyjaśnić swój ruch. Poinformował, że zawodnik pozostanie w klubie.

O odsunięciu Krzemińskiego od głównego składu Pompy poinformował jego ówczesny kompan z formacji - Kacper ‘darko’ Ściera. Jak wspominał, LTN - mimo niepodważalnego talentu - miał problem z grą drużynową. Włodarze organizacji chcieli rzucić nieco więcej światła na sprawę i wyjaśnić kilka kwestii.

 

- Taki ruch mógłby zniszczyć lub bardzo przystopować rozwój naszego młodego utalentowanego gracza jakim jest Marcin. Jego życie to CS:GO, robi wszystko aby indywidualnie rozwijać swoje umiejętności. LTN jest bardzo ambitny i niebywale oddany organizacji. Jego kontakt z IsAmUxPompa i Panem Eugeniuszem to autentyczna przyjaźń - czytamy na samym początku oświadczenia. Okazuje się, że klub nadal chce wspierać osiemnastolatka i pomagać mu w rozwoju umiejętności. Dlatego właśnie Krzemiński nie będzie biernie przyglądał się grze zespołu. Dalszą karierę - przynajmniej w najbliższych tygodniach - rozwijać będzie w akademii Pompa Teamu z mniej doświadczonymi kolegami.

 

Zarząd zdradził również, że nie jest zadowolony z wyników, które Pompa osiągała po połączeniu drużyn „Black” i „Yellow”. - Choć skład po fuzji pojawiał się na HLTV, finalnie nie wygrał nic, co dało by nam awans do wyższej fazy rozgrywek europejskich np. ESEA Premier Division. \Przypomnijmy, że jedynym sukcesem spółki Dawida ‘lunAtica’ Cieślaka było zdobycie srebrnych medali podczas 13. sezonu CEVO Main.

 

Co ciekawe, jeśli do końca stycznia w główny skład Pompa Teamu nie zaprezentuje piątego gracza, zarząd ogłosi nową kadrę, która wystąpi w kolejnym sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Aktualnie testy w zespole przechodzi reprezentant Paragraph Crew - Arkadiusz ‘Vegi’ Nawojski.

 

Aktualny skład Pompa Teamu:
Dawid 'lunatic' Cieślak
Konrad 'koyot' Hadała
Patryk 'ponczek' Wites
Kacper 'darko' Ściera
Arkadiusz 'Vegi' Nawojski – okres próbny

 

Skład Pompa Team Academy:
Marcin 'LTN' Krzemiński
Patryk 'wengli' Węglewski
Mateusz 'xenonq' Bosak
Jarosław "sheeron" Blak
Damian 'dsay' Juszczynka

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze