Magazyn #7strefa w Polsacie Sport. Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski

Siatkówka
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport. Losowanie ćwierćfinałów Pucharu Polski
fot. Polsat Sport

Noworoczne wydanie magazynu #7strefa w poniedziałek 1 stycznia w Polsacie Sport. W programie odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski siatkarzy. Początek od godziny 20.30.

Gośćmi Jerzego Mielewskiego w noworocznym programie będą: przyjmujący Onico Warszawa Wojciech Włodarczyk, Kamil Składowski – rzecznik PLPS oraz ekspert Polsatu Sport Ireneusz Mazur. Wśród tematów m.in. sytuacja w PlusLidze na półmetku fazy zasadniczej.

 

W magazynie zostaną również rozlosowane pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski siatkarzy. Cztery czołowe drużyny w tabeli po pierwszej rundzie rozgrywek PlusLigi zostaną rozstawione, będą to: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów, ONICO Warszawa oraz Trefl Gdańsk. Do nich dolosowane zostaną ekipy z miejsc 5 i 6 w ekstraklasie (Asseco Resovia i Jastrzębski Węgiel) oraz dwie drużyny z 1. ligi, zwycięzcy eliminacji: AZS PWSZ Stal Nysa i APP Krispol Września. Zwycięzcy ćwierćfinałów uzyskają awans do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 27–28 stycznia 2018 roku.

 

W programie zaprezentujemy też rozmowę z Robertem Pryglem, w której trener Cerrad Czarnych Radom i jeden z kandydatów na selekcjonera reprezentacji Polski wypowie się na temat swej wizji drużyny narodowej.

 

Magazyn #7strefa w poniedziałek 1 stycznia od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie