Mistrz Europy wyrzucony z Dynama Moskwa! Znalazł już nowego pracodawcę

Siatkówka
Mistrz Europy wyrzucony z Dynama Moskwa! Znalazł już nowego pracodawcę
fot. Cyfrasport

Dynamo Moskwa pozbyło się kolejnego topowego zawodnika. Po Bartoszu Kurku i Iwanie Zajcewie rosyjski gigant zrezygnował z Kevina Le Roux. Francuz nie spełnił oczekiwań, więc jego umowa została rozwiązana. Mistrz Europy i najlepszy środkowy Ligi Światowej 2017 znalazł już nowy klub.

Le Roux zagrał już w kilku klubach ze światowej czołówki. 28-letni środkowy w poprzednim sezonie reprezentował barwy Azimutu Modena, a potem zdecydował się przenieść do Rosji po otrzymaniu oferty lukratywnego kontraktu.

Zarząd Dynama pokładał w reprezentancie Francji ogromne nadzieje. Mistrz Europy z 2015 roku rozegrał w Superlidze 9 spotkań zdobywając jedynie 40 punktów. Nie było to spełnienie oczekiwań działaczy, którzy zdecydowali się na wydalenie go z drużyny.

Zawodnik tej klasy, co Le Roux nie mógł długo czekać na nowe oferty. Wiadomo już, że dołączył do składu Rennes Volley 35, lecz czeka go nieco innego zadanie. Ma spróbować swoich sił na pozycji atakującego. Francuski klub to ligowy średniak. Po 11 kolejkach plasuje się w dole tabeli.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze