Portugalczycy w Kinguin? Innocent: To po prostu głupie

E-sport
Portugalczycy w Kinguin? Innocent: To po prostu głupie
fot. HLTV.org

Od jakiegoś czasu krążą plotki o zmianach w składzie Teamu Kinguin. Do kadry ma rzekomo dołączyć dwóch Portugalczyków. Sytuację skomentował Paweł ‘innocent’ Mocek. - To po prostu głupie - powiedział.

Informacje o tym, że kadrę Teamu Kinguin zasilić ma Ricardo ‘fox’ Pacheco i Christopher ‘MUTiRiS’ Fernandes najpierw podał Don Haci, a następnie niejako potwierdził na Twitterze Łukasz Pożyczek. Jakiś czas później esportowy świat obiegły rzekome dowody na to, że „Pingwiny” trenują już z Portugalczykami. Podczas sparingu na serwerze fox i MUTiRiS zastępowali Grzegorza ‘SZPERO’ Dziamałka i Kacpra ‘kap3ra’ Słomę. Co trzeba jednak nadmienić, żadne zmiany nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone.

 

O komentarz na ten temat poproszony został innocent - były reprezentant Kinguin, aktualnie grający pod szyldem Sprout. - Co mam powiedzieć… No kurde, sam nie wiem, co stoi za tym stoi i kto wpadł na pomysł, żeby tak to wyglądało. Jest to po prostu głupie - powiedział na jednym ze swoich streamów.

 

Przypomnijmy, że Mocek reprezentował barwy Teamu Kinguin do sierpnia 2016 roku. Wówczas został odsunięty od składu wraz z Jackiem ‘MINISEm’ Jeziakiem. Zastąpili ich Damian ‘furlan’ Kisłowski i Karol ‘rallen’ Rodowicz. Innocent nie powrócił już na polską scenę. Swoją karierę kontynuował w międzynarodowym zespole PENTA Sports, a od jakiegoś czasu występuje pod sztandarem Sprout. W tych barwach pojawi się zresztą podczas bostońskiego ELEAGUE Majora 2018.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze