Przygotowania do Gali Mistrzów Sportu wkroczyły w decydującą fazę

Inne

Już 6 stycznia podczas Gali Mistrzów Sportu spośród dwudziestu nominowanych sportowców poznamy jedno nazwisko, które dostarczyło kibicom najwięcej emocji. To będzie juz 83. edycja Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski.

W redakcji Polsatu Sport trwają intensywne przygotowania do uroczystości, a prowadzący galę - Jerzy Mielewski i Paulina Chylewska - omawiali z reżyserem Bolesławem Pawicą ostatnie szczegóły uroczystości.

- Jest dużo materiałów, różnego rodzaju przerywników, ozdobników, które sprawią, że gala będzie dynamiczna. Te rzeczy wymagają bardzo dużej precyzji i nad nimi właśnie pracujemy - powiedział Pawica.

O szczegółowości świadczy objętość scenariusza, w którym znajduje się ponad 100 podpunktów!

- W scenariuszu jest 118 podpunktów. Jest to wielka gala i trzeba się do niej bardzo dobrze przygotować. Myślimy o tym w jaki sposób chcemy mówić do widzów i sportowców. Jak chcemy przekazać pewne informacje, a przede wszystkim jak stopniować napięcie, bo to jest przecież najważniejsze - stwierdziła Chylewska.

Zespół pracuje już kilka miesięcy nad organizacją wydarzenia, a im bliżej gali tym przygotowania są bardziej intensywne.

- Od dwóch miesięcy jesteśmy w ciągłym biegu. Cały czas sprawdzamy wszystkie harmonogramy i obdzwaniamy ekipy. Układamy to wszystko perfekcyjnie po to, żeby gala wyglądała jak milion dolarów - powiedziała kierownik produkcji Gali Mistrzów Sportu.

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie