To już pewne. Flash Gaming zastąpi TyLoo na Majorze

E-sport
To już pewne. Flash Gaming zastąpi TyLoo na Majorze
fot. HLTV.org

Flash Gaming pojawi się na najważniejszym turnieju Counter-Strike’a: Global Offensive w sezonie. Chińczycy na ELEAGUE Majorze w Bostonie zastąpią TyLoo.

O tym, że TyLoo nie zobaczymy podczas bostońskiego Majora mówiło się już od jakiegoś czasu. Z racji tego, że Hansel ‘BnTeT’ Ferdinand nie otrzymał od ambasady Stanów Zjednoczonych wizy na wyjazd do USA, z Chińczykami zagrać miał były trener zespołu - Luis ‘peacemaker’ Tadeu. Brazylijczyk nie doszedł jednak do porozumienia z zarządem, przez co Azjaci musieli zrezygnować z wyjazdu do Bostonu i Atlanty. Jak organizatorzy zawodów poradzili sobie z tym problemem? Zaprosili do udziału w rozgrywkach Flash Gaming - brązowych medalistów azjatyckiego Minora.

Co ciekawe, ELEAGUE Major będzie dopiero trzecim międzynarodowym turniejem Flash Gaming. Drużyna powstała w marcu ubiegłego roku. Oprócz udziału w regionalnych zmaganiach, widzieliśmy ją także na StarLadder i-League Shanghai Invitational 2017 oraz China Top 2017 Shenzhen. Na obu nie wskórali wiele, przegrywając m.in. z Virtus.pro oraz AGO Gaming.

Wszyscy uczestnicy ELEAGUE Majora w Bostonie:


Legendy: 100 Thieves, Astralis, BIG, fnatic, Gambit Esports, North, SK Gaming, Virtus.pro


Pozostałe zespoły: AVANGAR, Cloud9, Team EnVyUs, FaZe Clan, Flash Gaming, FlipSid3 Tactics, G2 Esports, Team Liquid, Misfits Gaming, mousesports, Natus Vincere, Quantum Bellator Fire, Renegades, Space Soldiers, Sprout, Vega Squadron

Kolejny Major odbędzie się w Atlancie i Bostonie pod patronatem ELEAGUE. Trwać będzie od 12 do 28 stycznia. W puli nagród zawodów ulokowano okrągły milion dolarów.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie