Były trener Legii tajną bronią klubu Leśnodorskiego!

E-sport
Były trener Legii tajną bronią klubu Leśnodorskiego!
fot. PAP

- Bez niego by się nie udało - pisał Damian ‘furlan’ Kisłowski po zwycięstwie globalnych finałów Moutain Dew League, a także awansie do ESL Pro League. O kogo chodzi? O Sebastiana Krzepotę - nowego trenera personalnego formacji Counter-Strike'a: Global Offensive w AGO Gaming.

Bogusław Leśnodorski nie rzucał słów na wiatr, mówiąc, że budżet AGO Gaming zostanie potrójnie zwiększony, a sami reprezentanci „Aniołków” otrzymają dużo lepsze warunki do trenowania i rozwoju osobistego. Jednym z efektów inwestycji byłych działaczy Legii Warszawa w esportowy klub okazało się ściągnięcie do zespołu Sebastiana Krzepoty - byłego trenera „Wojskowych” odpowiadającego za indywidualne przygotowanie piłkarzy.

 

„Krzepki”, bo tak do Krzepoty zwracają się jego podopieczni, w AGO Gaming zajmował się treningiem fizycznym zawodników, ich dietą, a także sprawami mentalnymi. Do sztabu „Aniołków” dołączył miesiąc temu.

 

Krzepotę podczas transmisji nowojorskiego turnieju zauważyć można było za plecami graczy. W stroju AGO Gaming wspierał swój zespół ze sceny. Jak przyznał na Facebooku sam furlan, bez niego „Aniołkom” nie udałoby się zwyciężyć podczas globalnych finałów 26. sezonu Moutian Dew League, a także wywalczyć miejsca w ESL Pro League. Za „kadencji” nowego trenera personalnego formacja triumfowała również w internetowym turnieju Mother Russia 2.

 

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie