Cinkrof i Defles w hiszpańskim Movistar Riders. Roison poza składem

E-sport
Cinkrof i Defles w hiszpańskim Movistar Riders. Roison poza składem
fot. Facebook/Cinkrof

Jakub ‘Cinkrof’ Rokicki i Damian ‘Defles’ Filipow podpisali kontrakty z Movistar Riders. Dla Rokickiego to kontynuacja współpracy z - według niego - najlepszą organizacją, z jaką do tej pory miał do czynienia. Defles rozpoczął jednak nowy etap w swojej karierze.

Movistar Riders występuje w najwyższej lidze League of Legends w Hiszpanii - SuperLiga Orange. W zeszłym sezonie formacja z Rokickim w składzie uplasowała się na czwartym miejscu w tabeli, awansując na finały LAN-owe.

 

Cinkrof dołączył do zespołu w październiku ubiegłego roku. O miejsce w głównym składzie na bieżąco walczył z Dánielem ‘Bluerzorem’ Subiczem. Jak się okazało, włodarze organizacji uznali to za bardzo dobre rozwiązanie i w aktualnym sezonie zatrudnili po dwóch zawodników na każdą pozycję. Tym samym Defles o pozycję w wyjściowej kadrze aktywnie rywalizować będzie z Jesperem ‘Jesklaa’ Strömbergiem.

 

O ile Rokicki zdążył zapoznać się już z czołową europejską ligą, Defles dopiero rozpoczyna swoją przygodę w Hiszpanii. Wcześniej Filipow reprezentował jednak Doxa Gaming uczestniczące w Liga Portuguese Primeira Divisão.

 

Skład Movistar Riders:


TOP: Gustav „Xyraz” Blomkvist; Olof „Flaxxish” Medin
JUNGLE: Jakub „Cinkrof” Rokicki, Dániel „Bluerzor” Subicz
MID: Jørgen „Hatrixx” Elgåen, Felix „MagiFelix” Boström
AD Carry: Damian „Defles” Filipow, Jesper „Jesklaa” Strömberg
SUPPORT: Johan „Klaj” Olsson, Erik „Treatz” Wessén

 

Z zespołem pożegnał się natomiast inny Polak. Marcin ‘Roison’ Dubiel, a więc dotychczasowy midliner ekipy, zasilił szeregi G2 Vodafone, ustępując tym samym miejsce Felixowi ‘MagiFelixowi’ Boströmowi.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze