Dwóch Polaków w G2 Vodafone. Agresivoo i Roison zagrają w Hiszpanii

E-sport
Dwóch Polaków w G2 Vodafone. Agresivoo i Roison zagrają w Hiszpanii
fot. Facebook/Agresivoo

Aż dwóch Polaków dołączyło do hiszpańskiej drużyny League of Legends. Kontrakty z G2 Vodafone podpisali Tobiasz ‘Agresivoo’ Ciba oraz Michał ‘Roison’ Dubiel.

O ile Roison występami w barwach Giants Only The Brave, ThunderX3 Baskonii, a także Movistar Riders zdążył oswoić się z grą w Hiszpanii, dla Agresivoo będzie to dopiero pierwsza przygoda za granicami Polski. - Uważam, że to najlepsze, co mogłem zrobić - wiadomo liczy się rozwój. Doświadczenie jakie tam zdobędę, będzie bezcenne i prawdopodobnie nie nauczyłbym bym się tyle, zostając w Polsce czy grając w innej lidze - napisał na Facebooku Ciba.

 

Polacy wyruszą tym samym do Madrytu i wprowadzą się do domu szkoleniowego formacji. Spotkają się w nim z trzema Hiszpanami: Miguelem ‘Hero’ Fernandezem, Nicolásem ‘Nixerino’ Colocho oraz Adriánem ‘Homim’ Moldesem Lópezem.

 

Skład G2 Vodafone:


TOP: Tobiasz ‘Agresivoo’ Ciba
JUNGLE: Miguel ‘Hero’ Fernandez
MID: Michał ‘Roison’ Dubiel
AD Carry: Nicolás ‘Nixerino’ Colocho
SUPPORT: Adrián ‘Homi’ Moldes López

 

G2 Vodafone występuje w najwyższej lidze League of Legends w Hiszpanii - SuperLiga Orange. W zeszłym sezonie drużyna uplasowała się na szóstym miejscu w tabeli. Wówczas nie reprezentował jej jednak żaden Polak.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie