Gogol w sztabie reprezentacji siatkarzy!

Siatkówka

Nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski siatkarzy poznamy 7 lutego. W grze pozostało trzech kandydatów – Vital Heynen, Piotr Gruszka oraz Andrzej Kowal. Nie znamy jeszcze głównego trenera, już teraz PZPS ustalił jednak, że jednym z członków sztabu reprezentacji zostanie Michał Mieszko Gogol.

Jak poinformował nas Polski Związek Piłki Siatkowej procedura wyboru nowego szkoleniowca reprezentacji Polski wkracza w decydującą fazę. W walce pozostało już tylko trzech szkoleniowców. Ale jak się okazuje – niezależnie od ostatecznego wyboru – w sztabie reprezentacji pojawić się ma trener Espadonu Szczecin Michał Mieszko Gogol.

Oto komunikat nadesłany przez PZPS do Espadonu Szczecin:

"Szanowni Państwo!

Trzech kandydatów na trenera reprezentacji Polski mężczyzn

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w przedostatnim etapie wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn pozostaje trzech kandydatów: Piotr Gruszka, Vital Heynen i Andrzej Kowal.

Obecnie prowadzone są kolejne tury rozmów z kandydatami. Na ich podstawie zespół ds. wyboru trenera męskiej kadry narodowej przedstawi rekomendacje dla zarządu, który spotka się z wytypowanymi kandydatem/kandydatami i podejmie ewentualną decyzję o wyborze szkoleniowca. Posiedzenie zarządu planowane jest na 7 lutego.

Jednocześnie informujemy, że w wyniku ustaleń z Michałem Mieszko Gogolem, który przedstawił bardzo interesującą prezentację przewidywany jest do pracy w sztabie reprezentacji Polski mężczyzn.

Pozdrawiam Janusz Uznański - rzecznik prasowy PZPS"

Michał Mieszko Gogol (rocznik 1985) był najmłodszym w gronie siedmiu kandydatów na selekcjonera. Ekipę ze Szczecina przejął w grudniu 2016 roku, zastępując w trudnej sytuacji Milana Simojlovicia. Wcześniej przez lata związany był z Asseco Resovią, gdzie pracował w roli statystyka i asystenta trenera Andrzeja Kowala. W roli statystyka współpracował z reprezentacją Polski na MŚ 2014, był również drugim szkoleniowcem w kadrze B.

RM, Polsat Sport, Espadon Szczecin

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze