Transferowej burzy ciąg dalszy. Z tomorrow.gg do Pompy i nie tylko

E-sport
Transferowej burzy ciąg dalszy. Z tomorrow.gg do Pompy i nie tylko
fot. Tomorrow.gg

Organizacja tomorrow.gg pożegnała się z dwoma zawodnikami. Częścią składu nie są już Kuba ‘Markoś’ Markowski oraz Michał ‘molsi’ Łącki.

Zawirowań kadrowych na polskiej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive ciąg dalszy. Jak poinformował na Facebooku zarząd tomorrow.gg, barw klubu nie będą bronić już Markoś i molsi. - Chcielibyśmy chłopakom podziękować za ostatnie miesiące i życzyć powodzenia w dalszej karierze. Decyzję o tym podjęliśmy wspólnie i rozstajemy się w przyjaznej atmosferze - czytamy.

- Chciałbym serdecznie podziękować organizacji za wsparcie i oczywiście ekipie za fajnie spędzony czas. Pewnie parę osób spyta dlaczego, to powiem Wam, że po prostu nie było między nami chemii, nie mogliśmy się zgrać - zdradził kulisy zamieszania sam Markoś.

Skład tomorrow.gg:
Maciej „DESTROJ” Deorocki
Patryk „Sidney” Korab
Mateusz „jrz” Jarosz

Co dalej ze kadrą tomorrow.gg? Włodarze ogłoszą nowych graczy już niedługo. Wiadomo jednak, że Markowski dołączył już do klubu, którego niegdyś reprezentował - Pompa Teamu. Tajemnicą jest jednak to, z kim stworzy w nim zespół. Łącki natomiast uzupełnił ekipę, która z Pompą kilka dni temu się pożegnała i razem z czwórką innych zawodników szuka aktualnie organizacji.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze