Dakar 18: Rajd Dakar doczeka się oficjalnej, realistycznej gry!

Inne
Dakar 18: Rajd Dakar doczeka się oficjalnej, realistycznej gry!
fot. Youtube

Studio Bigmoon Entertainment i firma Deep Silver ujawniły, że prowadzą prace nad grą rajdową osadzodzoną w realiach Rajdu Dakar. Tytuł ma ukazać się jeszcze w tym roku na komputerach osobistych (PC) oraz konsolach Xbox One i Playstation 4.

W grze Dakar 18 będziemy mogli wziąć udział w jednym z najbardziej znanych rajdów świata, a do naszej dyspozycji zostanie oddana szeroka paleta samochodów, ciężarówek, motocykli, quadów a także pojazdów z oryginalnej kategorii SSV. W tej ostatniej startują małe pojazdy o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 1000 cm3.

Zabawa ma się rozgrywać w otwartym świecie, w trybach single oraz multiplayer (online i offline), a w produkcji nie zabraknie również najważniejszych zespołów. W ściganiu się towarzyszyć nam będą piloci, a całość ma być okraszona "oszałamiającą grafiką".

 


Nad produkcją pracuje raczej niszowe studio Bigmoon Entertainment, które ma na swoim koncie takie tytuły jak Trapped Dead: Lockdown, Demons Age. Portugalczycy nie stworzyli jak dotąd ani jednej gry motoryzacyjnej, jednak pomagali innym deweloperom przy FlatOut 4: Total Insanity i WRC 5.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze