Kolejny finał Kantora i Łosiaka! Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Kolejny finał Kantora i Łosiaka! Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Polsat Sport

Piotr Kantor i Bartosz Łosiak pokonali Łotyszów Martinsa Plavinsa i Edgarsa Tocsa 2:0 (21:13, 21:15) i awansowali do finału halowego turnieju CEV w siatkówce plażowej w czeskiej miejscowości Pelhrimov. O zwycięstwo w imprezie powalczą o godz. 17:00. Transmisja finału w Polsacie Sport News.

Kantor (MKS Dąbrowa Górnicza) i Łosiak (Jastrzębie Borynia) o tytuł zagrają ze zwycięzcami drugiego półfinału, którymi okazali się Holendrzy Robert Meeuwsen i Alexander Brouwer.

 

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Jakub Szałankiewicz (Stakolo Staszów) ulegli w ćwierćfinale Meeuwsenowi i Brouwerowi 1:2 (21:18, 14:21, 19:21). Z kolei Doppler i Horst wyeliminowali w barażu Grzegorza Fijałka (UKS SMS Łódź) i Michała Bryla (RCS Czarni Radom) - biało-czerwoni przegrali 0:2 (19:21, 12:21).

 

W barażu wystąpił też jedyny kobiecy duet z Polski w turnieju głównym - Kinga Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź). Na tym etapie przegrał z Czeszkami Kristyną Kolocovą i Michalą Kvapilovą 0:2 (21:23, 19:21). W eliminacjach odpadły Jagoda Gruszczyńska (UKS SMS Łódź) i Aleksandra Gromadowska (MKS MOS Wrocław).

 

Transmisja finału turnieju mężczyzn o 17:00 w Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie