ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Enea PTPS Piła rozegrała dwanaście meczów w tym sezonie i ma trzy punkty straty do Budowlanych Łódź. Jeśli pilanki wygrają w poniedziałek z Developresem SkyRes Rzeszów to wyprzedzą Budowlanych w tabeli. Transmisja meczu ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport.

Enea PTPS od czterech meczów nie poniosła porażki, a mecz z Developresem SkyRes Rzeszów będzie szansą na przedłużenie zwycięskiej passy. Piła nie jest łatwym miejscem do gry dla przyjezdnych. W tym sezonie drużyna Jacka Pasińskiego we własnej hali przegrała tylko z Chemikiem Police, a 2018 rok zaczęła od pewnego zwycięstwa 3:0 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Rzeszowianki nie miały zbyt wiele czasu na odpoczynek przed poniedziałkowym starciem z PTPS. W czwartek Developres zmierzył się w Lidze Mistrzyń z mistrzem Rumunii CS Volei Albą Blaj. Drużyna z Rzeszowa poległa u siebie 3:0 i po raz pierwszy w tym sezonie nie udało im się  wygrać żadnego seta.

Zawodniczki Developresu SkyRes na pewno będą chciały poprawić sobie humor po ostatniej porażce, jednak niezależnie od wyniku meczu w Pile pozostaną na trzecim miejscu w tabeli.

Transmisja meczu ENEA PTPS Piła - Developres SkyRes Rzeszów od 18:00 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze