Trener CCC Polkowice: Idziemy w dobrym kierunku

Koszykówka
Trener CCC Polkowice: Idziemy w dobrym kierunku
fot. PAP

"Mimo porażki uważam, że zagraliśmy fajny mecz. Byliśmy równym rywalem dla silnego Galatasaray. Idziemy we właściwym kierunku, ale dalej musimy pracować, bo mamy jeszcze co poprawiać" - powiedział trener CCC Polkowice George Dikeoulakos

Po meczu CCC Polkowice - Galatasaray Stambuł (77:86) powiedzieli:

 

Marina Maljkovic (trenerka Galatasaray): „Cieszymy się, że mamy tę wygraną. Ostatnio mieliśmy trudny okres, a powodem były kontuzje i brak przez to odpowiedniej rotacji w składzie. Teraz jest to już za nami i jako zespół prezentujemy się już lepiej. Chcielibyśmy być w play off i mam nadzieję, że tak będzie i ta wygrana nam w tym pomoże”.

 

Ewelina Kobryn (Galatasaray): „Jestem bardzo zadowolona z wygranej, która nie przyszła łatwo. Obie drużyny grały dzisiaj o zwycięstwo i było widać to na boisku, gdzie nie brakowało twardej walki. Chcemy być w play off, a CCC chce być w Pucharze Europy. Najważniejsze dla nas jest to, że wygraliśmy i cieszę się z tego”.

 

George Dikeoulakos (trener CCC): „Mimo porażki uważam, że zagraliśmy fajny mecz. Byliśmy równym rywalem dla silnego Galatasaray. Idziemy we właściwym kierunku, ale dalej musimy pracować, bo mamy jeszcze co poprawiać. Te małe błędy w kluczowych momentach meczu zadecydowały dzisiaj o końcowym wyniku. Wierzę, że poprawimy naszą grę i pokażemy, kim jesteśmy w finale Pucharu Polski”.

 

Weronika Gajda (CCC): „Jesteśmy zadowoleni pomimo porażki, ponieważ graliśmy lepiej niż w ostatnim meczu w polskiej lidze. Musimy poprawić kilka drobiazgów i nasza gra będzie wyglądać jeszcze lepiej. Mogliśmy powalczyć dzisiaj o wygraną, ale w kluczowych momentach przytrafiły nam się proste błędy. Teraz mamy kilka dni do finału Pucharu Polski. Mam nadzieję, że ten mecz będzie dla nas początkiem lepszej gry”.

kl, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze