Kadra Pompa Team ogłoszona. W składzie doświadczenie przeplata się ze świeżością

E-sport
Kadra Pompa Team ogłoszona. W składzie doświadczenie przeplata się ze świeżością
fot. HLTV.org

Niedługo trwał rozbrat Pompa Team ze składem Counter-Strike’a: Global Offensive. Włodarze organizacji ogłosili zupełnie nową formację, która ma wynieść sztandar klubu na najwyższy poziom krajowej sceny.

Do wyjściowej kadry powróciła gwiazda organizacji - Marcin ‘LTN’ Krzemiński, który kilka tygodni temu został przeniesiony do akademii Pompa Team. W składzie widzimy także Kubę ‘Markosia’ Markowskiego, do niedawna reprezentującego tomorrow.gg, ale w przeszłości będącego już częścią Pompy. Tomasz ‘exhie’ Tuszko podobnie jak Markoś zapisał się na kartach historii tomorrow.gg, ale znamy go także z choćby PACT-u. Pozostałej dwójki przedstawiać nikomu nie trzeba. Karol ‘repo’ Cybulski to nadal młody, ale już bardzo doświadczony zawodnik. Swoją karierę rozwijał w ESC Gaming, Teamie AGG, Vexed Gaming, PRIDE, PACT czy Izako Boars. Bartosz ‘Hyper’ Wolny zbierał natomiast doświadczenie w Meet Your Makers, INSHOCK, Vexed Gaming, Teamie Kinguin czy na pozycji trenera - w PRIDE.

Skład Pompa Teamu:


Marcin ‘LTN’ Krzemiński
Kuba ‘Markoś’ Markowski
Tomasz ‘exhie’ Tuszko
Karol ‘repo’ Cybulski
Bartosz ‘Hyper’ Wolny

- W końcu dostaje szansę pokazania się niekoniecznie w mixie. Dam z siebie 150% i postaram się udowodnić, że zwierzak z Polish Pro League może grać również dobrze w zespole - przyznał na Facebooku exhie. - Czuje, że będziemy w stanie dużo zawojować - napisał natomiast sam Markoś.

Swojego debiutu Pompa Team nie będzie wspominać jednak najlepiej. Zespołowi nie udało się bowiem przedrzeć przez otwarte kwalifikacje do V4 Future Sports Festival.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie