Piękne zachowanie gwiazdora Chelsea! Kibic rywali płakał ze wzruszenia

Eden Hazard zaliczył mecz z Brighton do udanych. Nie dość, że strzelił dwa gole, to Chelsea pewnie wygrała 4:0. Po zakończonym spotkaniu Belg po raz kolejny pokazał klasę, wręczając koszulkę uradowanego kibicowi rywali.

Chelsea zaskakująco łatwo poradziła sobie w wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem, strzelając dwa gole w pierwszych sześciu minutach. Na listę strzelców wpisali się Eden Hazard oraz Willian, przez co mistrzom Anglii grało się zdecydowanie łatwiej. Brighton nie zrezygnowało jednak z pogoni za wynikiem, lecz tego dnia nie miało szczęścia lub po prostu znakomicie zachowywał się Willy Caballero.

W drugiej połowie Hazard dorzucił też drugiego gola, a wynik na 4:0 ustalił Victor Moses. Kibice Brighton mogli czuć się rozczarowani, ale jeden z nich potrafił też docenić klasę belgijskiego skrzydłowego. Młody sympatyk ekipy z południowo-wschodniej Anglii przygotował specjalny transparent z zapytaniem o koszulkę wielkiej gwiazdy światowego futbolu. Choć nie był on największy, to Hazard to zauważył.

Po zakończonym meczu piłkarz podbiegł do niego i wręczył mu koszulkę, w której rozegrał tak wspaniałe zawody. Z oczu chłopca natychmiast popłynęły łzy wzruszenia - ten dzień z pewnością zostanie w jego pamięci.