Gala Babilon MMA 3 przesunięta o jeden dzień!

Sporty walki

Trzecia gala z cyklu Babilon MMA została przesunięta z soboty 17 marca na piątek 16 marca. W walce wieczoru gali w Radomiu wystąpi Szymon Kołecki (4-0, 4 KO).

Promotor znany do tej pory z gal bokserskich przebojem wdarł się na rynek MMA, organizując dwa ciekawe wydarzenia. W klatce mogliśmy podziwiać umiejętności m.in. Gracjana Szadzińskiego (7-2, 5 KO), Rafała Haratyka (8-3-2, 2 KO, 4 SUB), Pawła Pawlaka (13-3, 7 KO, 3 SUB) czy też Łukasza Bieńkowskiego (5-2, 3 KO). Największą gwiazdą był oczywiście złoty medalista olimpijski Szymon Kołecki.

Były ciężarowiec wystąpi również w walce wieczoru kolejnego wydarzenia - Babilon MMA 3. W jednym z pojedynków zobaczymy konfrontację Michała Orkowskiego (3-2, 2 KO, 1 SUB) i Łukasza Łysoniewskiego (1-3, 1 NC, 1 KO). Gala pierwotnie miała odbyć się w sobotę 17 marca, ale ostatecznie dojdzie do niej w piątek 16 marca.

 

- Postanowiliśmy oszczędzić kibicom dylematów. Wiadomo, że oni są w tej układance najważniejsi. Właśnie dlatego zapadła decyzja o przesunięciu terminu naszej gali z soboty na piątek. To ukłon w stronę kibiców. Jestem przekonany, że będą zadowoleni - wyjaśnia Babiloński.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatniej walki Szymona Kołeckiego z Michałem Orkowskim.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie