Już teraz PSG posiada jedną z najmocniejszych kadr na świecie, ale szejkowie chcą rozwinąć swój projekt do gigantycznych rozmiarów, tworząc drużynę, która nie będzie miała sobie równych przez długi czas. W związku z tym trwają poszukiwania zawodników mogących jeszcze podnieść rywalizację na poszczególnych pozycjach. Stąd też zainteresowanie Alissonem.

Brazylijski bramkarz to absolutna czołówka Serie A, co oznacza, że AS Roma nie odda go zbyt chętnie. Paryżanie z pewnością będą musieli wyłożyć wiele milionów euro, by skusić działarzy z Rzymu. Inną opcją jest transfer Jana Oblaka z Atletico, ale sytuacja jest bardzo podobna - "Rojiblancos" nie bedą chcieli sprzedawać swojego golkipera.

Zaskakującym celem transferowym PSG jest za to Alvaro Morata. Trudno zgadnąć, w czym napastnik Chelsea byłby lepszy od Edinsona Cavaniego, ale jeśli zainteresowanie jego usługami jest prawdziwe, to trzeba będzie wyłożyć za niego około 50 milionów funtów. Jeśli z Londynu odejdzie Antonio Conte, to i odejście hiszpańskiego snajpera będzie całkiem prawdopodobne.