Gala w Nysie. Głowacki, Włodarczyk. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight

Sporty walki
Gala w Nysie. Głowacki, Włodarczyk. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight
fot. Polsat Sport

Podczas sobotniej gali boksu zawodowego w Nysie przeciwnikiem Krzysztofa Głowackiego (28-1, 18 KO) będzie Ukrainiec Siergiej Radczenko. Manroy Sadiki, który początkowo miał walczyć z Polakiem, nie weźmie udziału w walkach z powodu - jak tłumaczą organizatorzy - problemów wizowych. Na gali zobaczymy również Krzysztofa Włodarczyka (53-4-1, 37 KO).

W sobotę widzowie będą mogli obejrzeć walki w kategorii junior ciężkiej dwóch byłych mistrzów świata - Głowackiego oraz Włodarczyka. Początkowo z Głowackim miał walczyć Kongijczyk Sadiki. Dwa dni przed galą organizatorzy poinformowali jednak, że do tego pojedynku nie dojdzie. Miejsce pięściarza z Konga zajmie 30-letni Ukrainiec Radczenko, mający za sobą sześć walk. Przeciwnik Głowackiego był jednym ze sparingpartnerów Włodarczyka przed walkami z Grigorijem Drozdem i Muratem Gasijewem.

 

Włodarczyk będzie walczył z Adamem Gadajewem. Rywal Polaka urodził się w Rosji, ale obecnie posiada obywatelstwo niemieckie. Włodarczyk po przegranej walce z Muratem Gassijewem podczas World Boxing Super Series chce pokazać, że nadal stać go na zwycięstwa.

 

Oprócz walk Włodarczyka z Gadajewem (17-14, 8 KO) i Głowackiego z Radczenko (6-0, 1 KO), ciekawie zapowiadają się pojedynki: w kategorii ciężkiej Łukasza Różańskiego (7-0, 6 KO) z Andrasem Csomorem (18-18-2, 14 KO), półciężkiej Pawła Stępnia (7-0, 6 KO) z Bensonem Mwakyembe (11-3-1, 6 KO) i Przemysława Zyśka (5-0, 2 KO) z Valentynem Pivenem (7-8, 4 KO).

 

Transmisja gali w Nysie z udziałem Krzysztofa Głowackiego i Krzysztofa Włodarczyka od godziny 19.00 w Polsacie Sport Fight oraz od 20.00 w Polsacie Sport.

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze