ME w futsalu: Transmisja finału Portugalia - Hiszpania w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
ME w futsalu: Transmisja finału Portugalia - Hiszpania w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

Choć w najbliższych dniach uwagę kibiców będą z pewnością przykuwały wydarzenia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, to w sobotę na widzów Polsatu Sport czekają również emocje związane z zakończeniem futsalowych mistrzostw Europy. Transmisja finałowego meczu futsalowych mistrzostw Europy Hiszpania - Portugalia w Polsacie Sport Extra.

W wielkim finale futsalowych mistrzostw Europy 2018 dojdzie do iberyjskiego pojedynku. Drogę do ostatniego meczu imprezy Hiszpanie utorowali sobie w pięknym stylu, pokonując w półfinale Kazachów, po serii rzutów karnych. Wcześniej żadna z drużyn nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i po godzinie gry na tablicy widniał wynik 5:5.

Portugalczycy w 1/2 finału wyeliminowali z kolei drugiego grupowego rywala Biało-Czerwonych, Rosję. Choć to zawodnicy "Sbornej" schodzili na przerwę ze skromną zaliczką, to końcówka meczu należała już do podopicznych Jorge Braza. Ostatecznie spotkanie zakończył się wynikiem 3:2 dla wicemistrzów Europy z roku 2010 i to oni zagrają w finale z Hiszpanami.

Transmisja meczu o 3. miejsce futsalowych mistrzostw Europy Rosja - Kazachstan od godziny 17.50 w Polsacie Sport Extra.

Transmisja meczu finałowego futsalowych mistrzostw Europy Portugalia - Hiszpania od godziny 20.35 w Polsacie Sport Extra.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze