Puchar CEV: Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Puchar CEV: Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W ostatnim meczu Pucharu CEV rzeszowianie wygrali 3:1 z Vojvodiną Nowy Sad i wyeliminowali serbski zespół z rozgrywek. W środę Asseco Rosovię Rzeszów czeka starcie z francuskim GFC Ajaccio VB. Mecz odbędzie się w Hali Podpromie, a podopieczni Andrzeja Kowala podchodzą do tego pojedynku w roli faworytów. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB w Polsacie Sport.

Francuzi w poprzednim meczu wygrali z Volley Amriswill 3:0 i jednocześnie dostali się do grona ośmiu najlepszych drużyn. W rodzimej Ligue A Ajjacio po siedemnastu kolejkach jest siódme w tabeli. W ostatnich trzech potyczkach ligowych, podopiecznym Alberta Cartiera udało się wygrać raz - w sobotnim meczu pokonali bez straty seta Tourcoing VB.

Rzeszowianie w pierwszej rundzie Pucharu CEV w dwumeczu wyeliminowali Vojvodinę Nowy Sad. W pierwszym starciu Asseco ograło serbski zespół na wyjeździe 3:1, zaś w następnym pojedynku siatkarze z Rzeszowa nie stracili nawet seta. Trzon drużyny w ostatnich meczach tworzą Aleksander Śliwka, Thibault Rossard i Jakub Jarosz. Jeśli tych trzech zawodników utrzyma poziom, to rzeszowianie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Ajaccio VB.

 

Transmisja z meczu Asseco Resovia Rzeszów - GFC Ajaccio VB od 17:55 w Polsacie Sport.

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze