Pjongczang 2018: Japonki z dwoma zwycięstwami

Zimowe
Pjongczang 2018: Japonki z dwoma zwycięstwami
fot. PAP

Reprezentacja Japonii wygrała dotychczas oba mecze w olimpijskim turnieju curlingu kobiet w Pjongczangu. Po środowej wygranej z Amerykankami 10:5, dzień później zawodniczki z Azji pokonały najsłabszą dotychczas w turnieju Danię 8:5.

W rywalizacji kobiet, podobnie jak wśród mężczyzn, walczy po dziesięć drużyn.

 

W czwartek w Korei Południowej przeprowadzono mecze drugiej serii, ale niektóre drużyny rozegrały dotychczas po jednym spotkaniu (w każdej serii odbywają się po cztery mecze).

 

Tego dnia swoje występy zainaugurowały Kanadyjki. Reprezentantki spod znaku Klonowego Liścia wygrały olimpijski turniej kobiet w Soczi, ale tym razem zaczęły od porażki 6:8 z zespołem gospodarzy.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie