Pjongczang 2018: Stoch trzeci w serii próbnej

Zimowe
Pjongczang 2018: Stoch trzeci w serii próbnej
fot. PAP

Kamil Stoch uzyskał 137 m i został sklasyfikowany na trzecim miejscu w serii próbnej przed olimpijskim konkursem skoków narciarskich na dużym obiekcie w Pjongczangu. Polaka wyprzedzili Norweg Johann Andre Forfang i Niemiec Richard Freitag.

Forfang, srebrny medalista z obiektu normalnego, doleciał do 139. metra, a Freitag osiągnął 137,5 m. Wraz ze Stochem, podwójnym mistrzem olimpijskim z Soczi sprzed czterech lat, dość wyraźnie wyprzedzili resztę stawki.

 

Najlepszy w pierwszym olimpijskim konkursie w Pjongczangu Niemiec Andreas Wellinger skoczył 132,5 m i zajął ósmą pozycję. Z takim samym rezultatem tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki.

 

Stefan Hula był 13. - 130 m, a Maciej Kot po próbie na 126 m zajął 21. pozycję.

 

Pierwsza seria punktowana powinna się rozpocząć o godz. 13.30.

 

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

IM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze