Nosacze sundajskie na kaskach polskich skeletonistów?

Zimowe

Podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu furorę zrobili skeletoniści, którzy na swoich kaskach umieszczali różne szalone obrazy. W Korei Południowej zabrakło zawodników z Polski, którzy w rozmowie z Polsatsport.pl zdradzili, że mogliby wystartować w nakryciach głowy, na których zobaczylibyśmy popularne... nosacze sundajskie.

Niedźwiedzie grizzly, króliki gonione przez lwy czy łosie - to tylko niektóre ze zwierząt, które zobaczyliśmy na kaskach skeletonistów startujących w Pjongczangu. Największą kreatywnością wykazali się reprezentanci Kanady, u których zobaczyliśmy najwięcej ciekawych elementów. Pomysłowy okazał się również Ghańczyk Akwasi Frimpong, który ledwo co pojechał na igrzyska, a pieniądze na kask zbierał sprzedając odkurzacze. Na igrzyska w Korei Południowej niestety nie pojechali Polacy, natomiast pomysłowi internauci już zaproponowali naszym zawodnikom obraz, który miałby znaleźć się na ich nakryciach głowy.


Nosacze sundajskie (małpy żyjące na indonezyjskiej wyspie Borneo) stały się kilka miesięcy temu popularnym memem, przy pomocy którego Polacy śmieją się z własnych wad i przywar. Zapytaliśmy naszych skeletonistów czy wystąpiliby z takim wizerunkiem na kasku.  - Ja mam dystans do własnej osoby, więc nie miałabym z tym problemu - mówi Marta Orłowska, jedyna polska zawodniczka kadry narodowej. Podobnie do pomysłu odnosi się Michał Jakóbczyk, który jest z kolei jednym z dwóch polskich skeletonistów.

- Jeżeli zafundowaliby nam coś takiego, to możemy wystartować - mówi Michał.

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

 

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

 

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze