Studio Pjongczang: Kołecki i Ignaczak w Polsacie Sport News

Inne
Studio Pjongczang: Kołecki i Ignaczak w Polsacie Sport News
fot. PAP

Środowe Studio Pjongczang będzie już 13. odcinkiem programu podsumuwującego kolejne dni Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2018. Oprócz omówienia najważniejszych wydarzeń 12. dnia igrzysk oraz występów reprezentantów Polski, porozmawiamy również z bardzo znanymi gośćmi. Transmisja programu Studio Pjongczang w Polsacie Sport News.

Sytuację na igrzyskach w Pjongczangu w środowym programie Pauliny Chylewskiej skomentuje m.in. Szymon Kołecki, który ostatnimi czasy kojarzony jest głównie z MMA, ale to przecież przede wszystkim mistrz olimpijski z Pekinu oraz srebrny medalista z Sydney w podnoszeniu ciężarów.

Obok Kołeckiego usiądzie inny olimpijczyk, Michał Ligocki, który z deską snowboardową pojawił się na trzech igrzyskach: w Turynie (2006), Vancouver (2010) i Soczi (2014). Grono gości w studiu zamknie Krzysztof Ignaczak, wciąż aktualny mistrz świata w siatkówce oraz ekspert Polsatu Sport, ale połączymy się jeszcze z co najmniej jedną osobą telefonicznie.

Transmisja programu Studio Pjongczang od godz. 18:00 w Polsacie Sport News.

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze