Sytuację na igrzyskach w Pjongczangu w środowym programie Pauliny Chylewskiej skomentuje m.in. Szymon Kołecki, który ostatnimi czasy kojarzony jest głównie z MMA, ale to przecież przede wszystkim mistrz olimpijski z Pekinu oraz srebrny medalista z Sydney w podnoszeniu ciężarów.

Obok Kołeckiego usiądzie inny olimpijczyk, Michał Ligocki, który z deską snowboardową pojawił się na trzech igrzyskach: w Turynie (2006), Vancouver (2010) i Soczi (2014). Grono gości w studiu zamknie Krzysztof Ignaczak, wciąż aktualny mistrz świata w siatkówce oraz ekspert Polsatu Sport, ale połączymy się jeszcze z co najmniej jedną osobą telefonicznie.

Transmisja programu Studio Pjongczang od godz. 18:00 w Polsacie Sport News.

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.