Liga Mistrzyń: CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Liga Mistrzyń: CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Developres SkyRes Rzeszów przegrał pierwszy mecz z CSM Volei Alba Blaj w tym sezonie Ligi Mistrzyń 3:0. Siatkarki z Podkarpacia tylko w drugim secie były w stanie dotrzymać kroku rywalkom. W spotkaniu rewanżowym w Sibiu o zwycięstwo będzie im jeszcze trudniej. Transmisja meczu CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów w Polsacie Sport.

By nawiązać walkę z CSM-em, rzeszowianki muszą znaleźć sposób na powstrzymanie atakującej Any Cleger Abel. Kubanka była niesamowicie skuteczna w ataku - zdobywała punkty bezpośrednio z zagrywki, jak i z gry. Z zupełnie innej strony pokazały się rzeszowianki. Siatkarki Developresu nie potrafiły poradzić sobie z obroną rywalek, często ich ataki były blokowane, a każdy punkt musiał być wręcz "wyrwany" przeciwniczkom.

Alba Blaj obecnie prowadzi w grupie z kompletem zwycięstw, drugie jest Volero Zurych, trzecią lokatę zajmuje francuskie ASPTT Mulhouse, a tabelę zamyka SkyRes Rzeszów. Podopieczne Lorenzo Micelliego mają tylko trzy punkty i nawet w przypadku wygranych w ostatnich dwóch meczach, zajmą co najwyżej trzecie miejsce w grupie.

Transmisja meczu CSM Volei Alba Blaj - Developres SkyRes Rzeszów w czwartek od 16:55 w Polsacie Sport!

en, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie