Studio Pjongczang: Transmisja w Polsacie Sport News

Zimowe
Studio Pjongczang: Transmisja w Polsacie Sport News

Powoli zbliżamy się do końca igrzysk olimpijskich w Pjongczang. Reprezentacja Polski ma w swoim dorobku dwa medale i niewiele wskazuje na to, aby ten miał się jeszcze powiększyć. W piętnastym wydaniu magazynu porozmawiamy między innymi o tym w jaki sposób zadbać o kolejne pokolenia polskich sportowców, a gośćmi będą Krystyna Aldridge-Holc, Andrzej Kozak oraz Katarzyna Dudziak. Transmisja magazynu Studio Pjongczang w Polsacie Sport News.

Igrzyska olimpijskie w Pjongczangu powoli mają się ku końcowi, a w piętnastym wydaniu magazynu zajmiemy się między innymi tematem przyszłych pokoleń sportowców w naszym kraju. O programie "Polskie Nadzieje Olimpijskie", tworzonym we współpracy z PKOl, opowie prezes Fundacji Polsat Krystyna Aldrige-Holc.

Pod lupę weźmiemy również infrastrukturę w Zakopanem. Czy polscy sportowcy mają gdzie trenować i czy pod tym względem odbiegamy od innych krajów? Sprawę szczegółowo przeanalizuje wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego o prezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego Andrzej Kozak.

W Pjongczangu poza polskimi sportowcami okazję na zademonstrowanie swoich umiejętności otrzymał również zespół folkowy "Krzikopa", który reprezentował nasz kraj w Korei Południowej. Wokalistka grupy Katarzyna Dudziak opowie o wrażeniach z Korei!

Transmisja magazynu Studio Pjongczang od godz. 18:00 w Polsacie Sport News.

Gośćmi magazynu będą Pjongczang będą:

Krystyna Aldridge-Holc (prezes Fundacji Polsat)
- Andrzej Kozak (wiceprezes PZN i prezes TZN)
- Katarzyna Dudziak (wokalistka grupy folkowej Krzikopa)  

Od 9 do 25 lutego w ramach „otwartego okna” wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu będą mieli nieograniczony dostęp do 3 uruchomionych specjalnie na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich kanałów: Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5, gdzie będzie można oglądać relacje z igrzysk w jakości HD i bez reklam.

Kanały dostępne będą na dekoderach Cyfrowego Polsatu pod numerami 222, 223, 224.

Dodatkowo zapewnimy polską oprawę komentatorską wydarzenia na tych kanałach, realizowaną przez dziennikarzy i ekspertów Polsatu Sport.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze