Polsat Boxing Night. Wierzbicki o rewanżu z Żeromińskim: Będę jeszcze lepszy

Sporty walki

Na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty dojdzie do rewanżowego starcia o mistrzostwo Polski w wadze półśredniej. Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) zmierzy się z Michałem Żeromińskim (13-3-1, 1 KO) i zapewnia, że będzie jeszcze lepszy niż w pierwszej walce.

Wierzbicki pokonał na gali w Zgorzelcu Andersona Claytona, prezentując się ze znacznie lepszej strony niż w ostatnich pojedynkach. Do tej walki przygotowywał się z trenerem Gusem Currenem, co z pewnością przełożyło się na pewne zwycięstwo Polaka.

 

Tuż po tym zwycięstwie Mateusz Borek poinformował, że na gali Polsat Boxing Night, która 21 kwietnia odbędzie się w Częstochowie, Wierzbicki po raz drugi skrzyżuje rękawice z Michałem Żeromińskim. Stawką będzie pas mistrza Polski w wadze półśredniej, który Wierzbicki wywalczył właśnie po wygranej z Żeromińskim w zeszłym roku.

 

Walka była bardzo wyrównana, a sędziowie niejednogłośnie wskazali właśnie na "Pretty Boya". Żeromiński nie mógł pogodzić się z taką decyzją, stąd też pomysł na rewanż.

 

- Skoro myśli, że wygrał - a niektórzy kibice również podzielają to zdanie - to możemy zmierzyć się jeszcze raz. Ciągle uczę się boksu, po raz pierwszy miałem obóz z dobrym trenerem i sparingpartnerami. Będę lepszy niż w pierwszym starciu - ocenił Wierzbicki.

Karta walk gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty

 

Walka wieczoru

Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) vs TBA

 

Mateusz Masternak (40-4, 27 KO) vs Youri Kalenga (23-4, 16 KO)

Adam Balski (11-0, 8 KO) vs TBA

Damian Jonak (39-0-1, 21 KO) vs TBA

Ewa Brodnicka (14-0, 2 KO) vs TBA o mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej

Robert Parzęczewski (18-1, 11 KO) vs TBA

Łukasz Wierzbicki (15-0, 6 KO) vs Michał Żeromiński (13-3-1, 1 KO) o pas mistrza Polski w wadze półśredniej

TBA vs TBA


Więcej w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze