World Tour: Kantor i Łosiak w ćwierćfinale w Fort Lauderdale

Siatkówka
World Tour: Kantor i Łosiak w ćwierćfinale w Fort Lauderdale
fot. PAP/EPA

Siatkarze plażowi Piotr Kantor i Bartosz Łosiak wygrali z Łotyszami Martinsem Plavinsem i Edgarsem Tocsem 2:0 (21:16, 21:16) i awansowali do ćwierćfinału turnieju World Tour rangi Major w Fort Lauderdale (USA). Odpadli Grzegorz Fijałek i Michał Bryl.

W ćwierćfinale Kantor (MKS Dąbrowa Górnicza) i Łosiak (Jastrzębie Borynia) powalczą z innymi reprezentantami Łotwy Aleksandrsem Samoilovsem i Janisem Smedinsem. Wyeliminowali oni Brazylijczyków Alisona Ceruttiego i Bruno Oscara Schmidta, wygrywając 2:0 (21:17, 21:16).

 

Od Fijałka (UKS SMS Łódź) i Bryla (RCS Czarni Radom) lepsi okazali się inni "Canarinhos" - Pedro Solberg i George. Biało-czerwoni przegrali 0:2 (21:23, 17:21).

 

Ćwierćfinały zostaną rozegrane w sobotę.

 

Kinga Kołosińska (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek (UKS SMS Łódź) zajęły ostatnie miejsce w swojej grupie i odpadły z rywalizacji. Już w eliminacjach z turniejem pożegnali się Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Jakub Szałankiewicz (Stakolo Staszów) oraz Kacper Kujawiak (RCS Czarni Radom) z Maciejem Rudolem (MKS Zryw-Volley Iława).

CM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze