PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W sobotnim hicie PlusLigi naprzeciw siebie staną 5. oraz 7. drużyna w tabeli. Czy siedmiokrotny mistrz Polski pokona na wyjeździe nieźle spisujących się w tym sezonie podopiecznych Roberto Santilliego? Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów w Polsacie Sport.

Pomimo porażek obu drużyn w minionej kolejce, ich sobotni mecz można określić mianem hitu. Po świetnym początku sezonu Indykpol nieco obniżył loty, jednak cały czas plasuje się w pierwszej części tabeli.

Dobrze idzie również Resovii, która próbuje wspiąć się na szczyt i do 2. w stawce PGE Skry Bełchatów traci 7 punktów. W dodatku rzeszowianie będą mogli skorzystać z nowego zawodnika - Barthelemy'ego Chinenyeze - ściągniętego do ze względu na kontuzję Bartłomieja Lemańskiego.

- Mamy sporo atutów, tylko trzeba je w odpowiednim momencie wykorzystać, co nie zawsze nam wychodzi – podkreślił środkowy Indykpolu Miłosz Zniszczoł -  W meczu z tak mocnym rywalem musimy pokazać wszystko, co najlepsze: począwszy od zagrywki poprzez blok i atak, a na przyjęciu kończąc. Każdy z nas, wszędzie, na każdej pozycji, musi zagrać na sto procent i wtedy jesteśmy w stanie wygrać z Rzeszowem.

Transmisja meczu Asseco Resovia - Indykpol AZS Olsztyn od godziny 14.45 w Polsacie Sport. Komentują Marek Magiera i Tomasz Wójtowicz.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze