Trener Napoli do dziennikarki: Nie powiem ci, żebyś spi..., bo jesteś ładna

Piłka nożna
Trener Napoli do dziennikarki: Nie powiem ci, żebyś spi..., bo jesteś ładna
fot. PAP

Porażka z AS Roma i remis z Interem Mediolan sprawił, że ekipa Napoli jest w coraz trudniejszej sytuacji, aby zdobyć mistrzostwo Włoch w tym sezonie. Po meczu z tymi drugimi szkoleniowiec zespołu Arkadiusza Milika oraz Piotra Zielińskiego, Mauricio Sarri nieco przesadził odnosząc się wulgarnie do jednej z dziennikarki.

Sytuacja miała miejsca na pomeczowej konferencji prasowej. Napoli „tylko” zremisowało na wyjeździe z Interem Mediolan 0:0, co przy zwycięstwie Juventusu nie jest dobrym rezultatem dla klubu spod Wezuwiusza. Jedna z dziennikarek zapytała się Sarriego czy to przypadkiem nie przekreśla szans jego drużyny na triumf w Serie A. Ten skwitował to w niezbyt parlamentarnych słowach. – Jesteś kobietą, jesteś ładna, dlatego nie powiem ci, żebyś spi...  – rzekł, śmiejąc się.

 

Kobiecie zadającej pytania z pewnością nie było do śmiechu, ale nie straciła rezonu i dalej przepytywała rozmówcę. Sarri po zakończonej konferencji prasowej uświadomił sobie, że nie powinien był tak się odnosić do nikogo i poprosił do siebie dziennikarkę, aby ją przeprosić w obecności rzeczniczki prasowej Napoli, Nicoli Lombardo. – Zapytał się mnie czy poczułam się urażona. Odpowiedziałam, że nie, ale stwierdziłam, że nie powinien używać takich zwrotów. W tym momencie przeprosił mnie, zaznaczając, że popełnił błąd – powiedziała reporterka.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie