Selekcjoner zdradził, kto na ten moment nie ma szans na mundial

Piłka nożna

Podczas konferencji selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka powiedział, kto nie ma obecnie szans na wyjazd na mistrzostwa świata. Przede wszystkim chodzi o Jarosława Jacha z Crystal Palace.

Nawałka zapytany został przez jednego z dziennikarzy o szanse, jakie ma Jach na wyjazd do Rosji.

 

- Ostatni widziałem się z nim będąc w Londynie. Rozmawialiśmy na temat jego sytuacji w klubie. Spodziewałem się, że będzie miał kłopoty z przebiciem się do składu. Życzę mu, żeby jak najszybciej zadebiutował w Premier League. W tej sytuacji jego szanse na mundial praktycznie nie istnieją. On ma tego świadomość, ciężko pracuje i mam nadzieję, że wkrótce jego marzenia się spełnią - przyznał selekcjoner.

 

Przypomnijmy, że w styczniu reprezentant Polski przeniósł się z Zagłębia Lubin do Crystal Palace za 2,75 mln euro. Od tego czasu Polak nie pojawił się na boisku. Co więcej 24-latek nie łapie się nawet do kadry meczowej, przez co jego szanse na wyjazd na mundial bardzo spadły. Dotychczas w kadrze zagrał dwa mecze, Urugwajem i Meksykiem w listopadzie 2017 roku. Wcześniej był podstawowym obrońcą kadry U-21.

 

Cała wypowiedź Adama Nawałki w załączonym materiale wideo. 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie