Nowe, zabójcze karty w FIFA 18! Messi z dryblingiem na poziomie 99 punktów

E-sport
Nowe, zabójcze karty w FIFA 18! Messi z dryblingiem na poziomie 99 punktów
fot. PAP

W najnowszych paczkach dostępnych w grze FIFA 18 znalazły się niesamowicie mocne karty z serii "Zawodnik meczu" (ang. Man Of The Match). Wśród nich przoduje Lionel Messi, który w rozszerzeniu otrzymał drybling na poziomie 99 punktów. Wcześniej mógł już się pochwalić podobną statystyką w edycji "Drużyna Roku" (Team Of The Year).

Do obiegu zostało wypuszczonych 8 kart, wśród których największą siłę stanowią karty z piłkarzami z Argentyny - oprócz Messiego wyróżnieni zostali również Gonzalo Higuain i Lucas Ocampos. Poza tym wśród MVDodajP znaleźli się również Edin Dzeko, Wissam Ben Yedder, Juanfran, Besart Berisha oraz Timo Werner.

 Nowe karty oferują niesamowicie podkręcone statystyki, wliczając w to 99 punktów dryblingu u Messiego. Żaden inny piłkarz dostępny w grze nie może popisać się identyczną wartością, jeśli chodzi o ten element futbolowego rzemiosła. Składają się na nią po 99 punktów w "Balansie", "Reakcji", "Panowaniu nad piłką" a także "Opanowaniu". Zawodnik Barcelony może z kolei narzekać na "jedynie" 93 punkty w "Zręczności".

 W dobrym humorze może być również Higuain, który w najnowszej edycji posiada łączną notę umiejętności na poziomie 93 punktów, z 84 puntkami "Szybkości", 88 "Dryblingu", 92 "Strzału", 75 "Podań" i 80 "Siły fizycznej".

 Wzmocnień doczekali się także piłkarz AS Romy Edin Dzeko (87 łącznej oceny) a także zawodnik RB Lipsk Timo Werner (88). Zgodnie z nazwą "Zawodnik meczu" podkręcenie umiejętności wyselekcjonowanych gwiazd miało związek z ich świetną postawą na boiskach w zeszłotygodniowych rozgrywkach.

 

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze