Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Konferencja reprezentacji Polski. Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski przed nadchodzącymi meczami towarzyskimi z Nigerią oraz Koreą Południową oficjalnie rozpoczęło się już w niedzielę. We wtorek odbędzie się konferencja prasowa tym razem z udziałem kadrowiczów. Transmisja konferencji reprezentacji Polski od godziny 14:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

We wtorek z dziennikarzami spotka się na konferencji prasowej reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. Kapitanowi towarzyszyć będą: Michał Pazdan, Łukasz Piszczek oraz asystent Adama Nawałki - Bogdan Zając.

 

Selekcjoner Biało-Czerwonych Adam Nawałka zamierza w spotkaniach towarzyskich z Nigerią i Koreą Południową przetestować kilku nowych zawodników. Przed mundialem w Rosji trener naszej reprezentacji chce mieć alternatywę dla zawodników z pierwszego składu. Dlatego z pewnością w marcowych meczach pozwoli im zaprezentować swoje umiejętności.

 

Powołania otrzymali między innymi debiutanci w dorosłej kadrze: Paweł Jaroszyński, Dawid Kownacki, Bartosz Białkowski, a także Przemysław Frankowski oraz Damian Kądzior. Ten ostatni jednak z powodu kontuzji, której nabawił się w ostatnim meczu z Korona Kielce - Górnika Zabrze został odesłany do domu. Wciąż nie wiadomo, czy Nawałka zdecyduje się powołać kogoś w miejsce zawodnika Górnika. Do kadry Kądzior był już powoływany jesienią, lecz jeszcze w niej nie zadebiutował.

 

Mecz Polska - Nigerią odbędzie się 23 marca we Wrocławiu. Z kolei z Koreą Południową zmierzymy się 27 marca w Chorzowie.

 

Transmisja konferencji reprezentacji Polski od 14:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze