Mayweather chce kupić klub Premier League i sprowadzić do niego Ronaldo!

Sporty walki
Mayweather chce kupić klub Premier League i sprowadzić do niego Ronaldo!
fot. PAP/PA

To byłby prawdziwy hit! Znany brytyjski tabloid "Daily Star Sunday" poinformował, że Floyd Mayweather Jr. (50-0, 27 KO) zamierza kupić angielski klub występujący w Premier League. Amerykański pięściarz jest zainteresowany przejęciem Newcastle United.

Wieloletni właściciel "Srok" - Mike Ashley od dawna chce sprzedać klub ze St. James's Park. Jak donosi brytyjska bulwarówka "Daily Star Sunday" potencjalnym kontrahentem jest sam Mayweather Jr, który słynie z rozrzutności.

 

Niedzielne wydanie gazety o charakterze bulwarówki swoje doniesienia podpiera cytatem słynnego pięściarza. - Uwielbiam Newcastle! Ludzie imprezują tam, jak nigdzie indziej na świecie. Ponadto zawsze stoję otworem na nowe projekty biznesowe. Interesują mnie różne dyscypliny sportu. Zawsze jednak inwestuję z głową i nie sugeruję się przy tym sercem. Jeżeli moi doradcy powiedzieliby "Floyd, to może przynieść pieniądze", to wówczas z pewnością zainwestowałbym w Newcastle United - stwierdził rzekomo zamożny bokser.

 

To jednak nie jest koniec rewelacji. Tabloid zdradził także, że 41-letni "Money" miał wyznać, że jeżeli dojdzie do wykupienia przez niego klubu znad rzeki Tyne, to wówczas powalczyłby o sprowadzenia Cristiano Ronaldo. - Cris od dawna jest moim wielkim kibicem, a zarazem kolegą. Mógłbym sprawdzić, że zakończyłby karierę w Newcastle - uznał amerykański gwiazdor boksu.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze