ACB: Omielańczuk błyskawicznie zwycięża w debiucie! (WIDEO)

Sporty walki
ACB: Omielańczuk błyskawicznie zwycięża w debiucie! (WIDEO)
fot. Youtube

Daniel Omielańczuk (20-8-1-1NC, 3 KO, 10 SUB) błyskawicznie zakończył walkę debiutancką w rosyjskiej organizacji ACB. Podopieczny Roberta Jocza zmusił do poddania Bobby'ego Brentsa (17-7-1NC, 8 KO, 5 SUB) już w pierwszej rundzie podczas gali ACB 83 w Baku.

Reprezentant Berkut WCA Fight Team w Baku wszedł do klatki MMA po raz pierwszy od lipca ubiegłego roku. Omielańczuk po trzech porażkach z rzędu w UFC musiał pożegnać się z amerykańską organizacją, ale szybko znalazł zatrudnienie w ACB.

W debiucie zmierzył się z Bobbym Brentsem i z dużym spokojem poprawdził tę walkę. Początkowo Amerykanin starał się odpowiadać na ataki Omielańczuka i kilkukrotnie wyprowadził niebezpieczne uderzenie, ale podopieczny Roberta Jocza czekał na swoją szansę. Do głowy Brentsa doszły m.in. potężny podbródkowy czy celne kolano na głowę, a wszystko zakończyło się poddaniem duszeniem zza pleców pod siatką.

Omielańczuk tym samym zapisał na swoim koncie jubileuszową 20. wygraną, a dodatkowo w rekordzie ma już 10 pojedynków zakończonych przez poddanie. Z pewnością organizacja ACB w następnym pojedynku przygotuje Polakowi nieco większe wyzwanie niż zawodnik pokroju Brentsa.

Daniel Omielańczuk (20-8-1-1NC, 3 KO, 10 SUB) pokonał Bobby'ego Brentsa (17-7-1NC, 8 KO, 5 SUB) przez poddanie w 1. rundzie

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie